Uudet seura-asut tilattavissa!

14.8.2020

Seuran ilmeuudistuksen valmistuttua ovat myös seuratuotteet saaneet uuden ilmeen. Uudet seura-asut toimittaa Yvette.fi -verkkokauppa, jonka laadukkaat tuotteet ovat nyt tilattavissa. Valikoimassa on kahdenlaista treenitakkia, tiukkoja trikoita ja narupunttihousuja, pitkähihainen ja lyhythihainen treenipaita sekä rennompi collegepaita. Takeissa ja topeissa on tyylikäs seuran painatus; trikoissa ei ole painatusta. Lisäksi seuran jäsenet saavat muista Yveten verkkokaupan tuotteista 20 % alennuksen.

Seura-asuja pääsee kokeilemaan Lähtölaukaus-tapahtumassa 19.8., jossa infopisteellä on kattavat sovituskoot tuotteista. Lisäksi elo- ja syyskuun aikana järjestetään erilaisia sovitustapahtumia, joista jäsenistöä informoidaan erikseen.

Hetimmiten kannattaa rekisteröityä verkkokauppaan ja tutkailla mallistoa. Ohjeet rekisteröitymiseen ja verkkokauppaan. 

Yvette.fi